Dekoracje na grób Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych Kraków

Grób to nie tylko miejsce pochówku człowieka, ale symbol jego pamięci, dlatego staramy się upiększyć groby na wszystkie możliwe sposoby, aby wyrazić naszą miłość i oddać hołd zmarłym. Szczególnie ważne jest aby dekoracje na grobie znalazły się na Wszystkich Świętych 1 listopada. Głównymi elementami dekorowanego grobu są pomnik, ławka, ogrodzenie często też wolna przestrzeń wokół miejsca pochówku. Każde z tych miejsc możemy udekorować w inny sposób.

Obecnie istnieje wiele możliwości dekorowania grobu bliskiej osoby i ozdobienia go różnymi elementami dekoracyjnymi. Od niepamiętnych czasów najlepszą ozdobą było piękno stworzone przez naturę czyli kwiaty.

Dekoracje na grób na Wszystkich świętych ze świeżych kwiatów

Tradycyjnie cmentarz przynoszone są  róże, goździki lub lilie. Jednak świeże kwiaty pozostawione bez wody szybko więdną, więc jeśli wolisz naturalne bukiety, upewnij się, że na grobie znajduje się wazon z wodą. Najlepszą opcją jest wazon wykonany z granitu lub innego materiału, który został użyty do wykonania pomnika. Ciężkie wazony granitowe nie pękną ani nie spadną nawet od silnego wiatru, a także staną się wspaniałą ozdobą i pojemnikiem na bukiety świeżych kwiatów.

Dekoracje na Święto Zmarłych że sztucznych kwiatów

Niestety, nawet przy odpowiedniej pielęgnacji, naturalne rośliny więdną i jeśli nie masz okazji dostatecznie często odwiedzać grobu, zawsze możesz wybrać kwiaty, wieńce lub kosze wykonane ze sztucznych materiałów. Ich koszt jest niski, a sztuczne kwiaty mają atrakcyjny wygląd przez długi czas, a także dość łatwo jest z nich zrobić całą kompozycję. Podstawą są zwykle sztuczne gałęzie świerkowe, w które wplecione są pąki o różnych kolorach. Ta dekoracja nie wymaga szczególnej pielęgnacji, można ją umieścić bezpośrednio na nagrobku lub obok niego.

W naszej kwiaciarni możesz zamówić wieńce, dekoracje na grób Wszystkich Świętych zarówno że sztucznych jak i prawdziwych kwiatów. W przypadku wszelkich pytań dotyczących dekoracji na grób prosimy o kontakt telefoniczny.

Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa i zamówiony towar mogą Państwo odebrać osobiście w przypadku zamówień z innych miast towar wysyłamy do Państwa kurierem.

(Zdjęcia 1,2,3,4,5…)

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–16 z 43 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–16 z 43 wyników