Dekoracje ślubne Kraków

Dekoracje ślubne Kraków oraz okolice miasta

Ślub i wesele to uroczystość jedyna w swoim rodzaju bardzo wyjątkowa i niepowtarzalna, szczególnie w tak pięknym mieście jakim jest Kraków. Dekoracje ślubne Kraków tą frazę miesięcznie  w wpisuje w wyszukiwarkę Google średnio 80 osób. W roku 2021 zawarto w Krakowie 3187 ślubów  z czego 1842 były to śluby cywilne, a 1345 to śluby kościelne albo konkretniej pisząc śluby konkordatowe. Szacuje się, że w roku 2022 liczba ślubów będzie zbliżona.

dekoracje ślubne karków

Każda uroczystość ślubna każde wesele jest inne, wymaga innej wyjątkowej oprawy florystycznej pasującej do charakteru wydarzenia. Na każdym wesele i ślub stworzymy dla Pana i Panny Młodej piękną oprawę z kwiatów. Nasza kwiaciarnia internetowa z siedzibą w Krakowie obsługuje wesela i śluby dobywające się w Krakowie jak i w jego najbliższej okolicy miasta, ale wiązanki, kompozycje kwiatowe jak zajdzie taka potrzeba wyślemy w dowolne miejsce w Polsce.

kwiaciarnia internetowa kraków

Perfekcyjne i piękne dekoracje z kwiatów

Pracownicy naszej krakowskiej kwiaciarni przygotują perfekcyjne i piękne dekoracje z kwiatów tak aby dzień w którym para młoda powie sobie sakramentalne tak, był niepowtarzalny, wyjątkowy i zapamiętany na zawsze. Nasze kompozycje z kwiatów ozdobią nie tylko kościół, sale weselna czy samochód, którym w tym dniu będzie się poruszała para młoda, ale również urząd stanu cywilnego czy samych Państwa Młodych.

ślub kraków

Bukiet ślubny dla Panny Młodej

Bukiet ślubny dla Panny młodej powinien przede wszystkim pasować do sukni ślubnej, charakteru wesela oraz składać się z ulubionych kwiatów i dodatków. Słuchamy naszych klientów i zawsze odtwarzamy wizję wymarzonego bukietu ślubnego. Florystyka weselna, ślubna to piękna dziedzina sztuki, która ma na celu robienie ślicznych kwiatowych kompozycji, które ozdobią całe ślubne wydarzenie.  Należy pamiętać, że wyjątkowość całej imprezy tkwi właśnie w takich szczegółach jakim są kwiaty. To właśnie one dodają uroku parze młodej, wnętrzu oraz wzbogacają zdjęcia ślubne o dodatkowe wzory i kolory.

bukiet ślubny karków

Kompozycje ślubne z naturalnych kwiatów

Wszystkie kompozycje ślubne tworzymy z  naturalnych kwiatów. Kupuje je od zagranicznych i polskich producentów. Wszystkie trzymamy w odpowiednich warunkach tak aby na długo zachowały swoją świeżość i przetrwały zarówno ślub oraz wesele, a także poprawiny.

naturalne kwiaty kraków

Zapraszamy Państwa do kontaktu podczas którego omówimy wszystkie istotne sprawy dotyczące dekoracji kwiatowych na ślub, wesele oraz poprawiny.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13