Shopping Cart

+48 503 580 300

sklep@rossalindakwiaty.pl

08:00 – 20:00

oś.Niepodległości 3, 31-875 Kraków

Najmodniejsze wiązanki na wszystkich świętych 2023

Jak co roku 1 listopada, w dzień Wszystkich Świętych odwiedzamy groby naszych bliskich i znajomych. Jest to czas głębokiej refleksji i zadumy nad tym co minęło. Przynosimy znicze, wieńce bukiety, różnego rodzaju dekoracje kwiatowe, stroiki.

Kompozycje i dekoracje kwiatowe mogą być wykonane na naturalnych podkładach z żywymi kwiatami np. Chryzantema, Róża lub wykonane ze sztucznych kwiatów i podkładów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów trwałych. Zarówno jedne jak i drugie cieszą się ogromnym zainteresowaniem w dzień 1 listopada.

Popatrzcie na najciekawsze i najmodniejsze wzory dekoracji na Wszystkich Świętych 2023 z kwiatów naturalnych  i sztucznych.

UWAGA! Każdą z poniższych kompozycji kupią Państwo klikając w opis pod zdjęciem każdego produktu, wówczas zostaniecie przekierowani do produktu w sklepie.

Jakie są ceny  wieńców, kompozycji, stroików, dekoracji lub kompletów  na Wszystkich Świętych 2023?

Wszystko  zależy od wielkości i ilości włożonego materiału,  najczęściej wahają się od 50 zł do 400 zł. My wykonujemy również indywidualne zamówienia według pomysłu klienta, lub też dekoracje na groby maluszków.  Koszt ustalany jest wówczas indywidualnie.

Wiązanki i dekoracje z żywych kwiatów na Wszystkich Świętych 2023

Naturalne kwiaty zachwycają od zawsze swoim cudownym pięknem. Od dawna wiadomo że wiąże się z nimi nie tylko piękny wygląd, ale również i zapach. Kwiaty żywe towarzyszą nam przy każdej okazji, strojąc i uświetniając różne okazje i okoliczności. Stanowią także ogromny element  podczas pogrzebów jak i również podczas  uroczystości na Wszystkich Świętych.

Dekoracje z żywych kwiatów to piękna ozdoba. Żywe kwiaty z pewnością dodadzą pięknego charakteru i właściwej harmonii tej uroczystości. Co więcej, żywe rośliny są znacznie cięższe, dzięki czemu bez problemu utrzymają się na grobie, przy silnym działaniu wiatru lub brzydkiej pogody. Należy jednak  pamiętać , że mogą one nie wytrzymać intensywnych opadów, czy silnej nawałnicy. Delikatniejsze płatki kwiatów lub mniejsze elementy mogą uszkodzić się w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych . Chociaż są naprawdę piękne to  nie zawsze dają radę wobec kapryśnej i zmiennej jesiennej pogody. Warto mieć to na uwadze.

Kompozycja z żywych kwiatów na cmentarz
Kompozycja z żywych kwiatów na cmentarz wykonana na blaszanej skrzynce, białe drobne chryzantemy, zielone pnącza, ozdobione małym białym aniołkiem przyczepionym z boku.

Wiązanki i dekoracje ze sztucznych kwiatów na święto zmarłych 2023

Kompozycje ze sztucznych kwiatów  również cieszą się dużym  zainteresowaniem, mają niemal tyle samo zwolenników co i przeciwników. Nic więc dziwnego, dobrze wykonany stroik, z dobrej jakości materiałów, niewiele  różni się  i ustępuje dekoracjom z naturalnych roślin.

Ogromną przewagą sztucznych kompozycji jest ich trwałość. Mogą one przetrzymać znacznie dłużej niż tylko jeden sezon. Jest to rozwiązanie zarówno praktyczne, jak i ekonomiczne. Jeśli wybierzemy  staranie wykonany stroik,  to może nam on posłużyć przez długi czas. Sztucznym kwiatom nie są straszne i niesprzyjające warunki pogodowe, a nawet upływający czas. Warto również przypomnieć , że dobrej jakości sztuczne kwiaty łudząco przypominają te prawdziwe i z powodzeniem mogą je zastąpić w dekoracjach i kompozycjach.

Dekoracja na grób dla dziecka na wszystkich świętych ze sztucznych kwiatów hortensja i stokrotka.

 

Dekoracja na Święto Zmarłych dla dziecka aniolek z gipsu kwiaty sztuczne hortensja i wiśnia
Dekoracja na Święto Zmarłych dla dziecka aniołek z gipsu kwiaty sztuczne hortensja i wiśnia.

 

Dekoracja na Święto Wszystkich Świętych w środku aniołek z gipsu ze sztucznych kwiatów małe chryzantemy dodatkowo biała i czerwona piwonia
Dekoracja na Święto Wszystkich Świętych w środku aniołek z gipsu ze sztucznych kwiatów małe chryzantemy dodatkowo biała i czerwona piwonia.
Dodaj komentarz